Tadvin Database

تکمیل بانک اطلاعات فعالان IT

طرح “بانک اطلاعات شرکت­ها و متخصصان فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال استان خراسان رضوی” به منظور گردآوری اطلاعات جامع و به­روز همه متخصصان و شرکت­های فعال در حوزه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال استان در بخش­های دانشگاهی، خصوصی و دولتی تعریف شده است.

در گردآوری این بانک که به همت مجتمع فرهنگ دیجیتال استان انجام خواهد شد باید از تلاش­های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، سازمان نظام صنفی رایانه­ای استان و اداره کل فناوری اطلاعات استانداری قدردانی نمود.

این پایگاه اطلاعاتی اینترنتی حاوی اطلاعات شرکت­ها و متخصصان فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال استان می­باشد که اطلاعات هر شرکت در قسمتهای اطلاعات شناسنامه­ای شرکت، آدرس و روشهای ارتباطی می­باشد. اطلاعات شناسنامه­ای شرکت، مشخصات کلی شرکت مانند نام مدیر عامل، شماره ثبت، نوع شرکت، سال تاسیس، تلفن، فکس، پست الکترونیکی‌ و وبسایت‌ شرکت ذکر شده است.

در بخش فعالان حقیقی نیز در این بانک، اطلاعاتی همچون مشخصات شناسنامه ای و روشهای ارتباطی و سوابق کاری نگهداری می گردد.

تحلیل اطلاعات بدست آمده از فعالان با استفاده از ترکیب و تجمیع اطلاعات گردآوری‌شده و تدوین گزارش وضعیت موجود صورت خواهد گرفت تا در تصمیم گیریهای بعدی و راهبردی نهادهای مدیریتی استان در این حوزه قابل استناد باشد.