06

از سوی مجتمع فرهنگی دیجیتال امام رضا(ع)

جلسه کمیته اطلاع رسانی و فناوری اطلاعات پایتخت فرهنگی اسلامی مشهد ۲۰۱۷ برگزار شد

به همت مجتمع فرهنگی دیجیتال استان خراسان رضوی طراحی و بارگزاری سایت رسمی رویداد با نشانی اینترنتی mashhad2017.org انجام شده و همینک در دسترس عموم قرار گرفته است.

از سوی مجتمع فرهنگی دیجیتال امام رضا(ع) جلسه کمیته اطلاع رسانی و فناوری اطلاعات دبیرخانه پایتخت فرهنگی اسلامی مشهد ۲۰۱۷ برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مجتمع فرهنگی دیجیتال امام رضا(ع) این جلسه با حضور رابطان اطلاع رسانی ستادها و کمیته های مختلف شورای برنامه ریزی این رویداد در محل مجتمع برگزار شد.
محمد کاظم دبیری جانشین دبیر و مسئول دبیرخانه شورای برنامه ریزی و هماهنگی اسلامی پایتخت فرهنگی اسلامی در این نشست با اشاره به اقدامات انجام شده برای ارتباط با مسلمانان جهان گفت: به همت مجتمع فرهنگی دیجیتال استان طراحی و بارگزاری سایت رسمی رویداد با نشانی اینترنتی mashhad2017.org انجام شده و همینک در دسترس عموم قرار گرفته است.
وی با اشاره به تدوین فراگرد رسانه ای رویداد مشهد ۲۰۱۷ از آغاز فعالیتهای دبیرخانه در شبکه های اجتماعی و در قالب کمپین های مردمی خبر داد.
دبیری همکاری دستگاههای اجرایی و رسانه های ملی و استانی با مجتمع فرهنگی دیجیتال امام رضا(ع) برای اطلاع رسانی فعالیتها و رویدادهای مختلف را لازمه موفقیت برنامه های کمیته اطلاع رسانی خواند.
وی با اشاره به برگزاری مسابقه طراحی لوگو مشهد ۲۰۱۷ و ابلاغ استاندار برای استفاده از این نشان در فعالیتهای مختلف از همه دستگاهها خواست از این لوگو در اوراق اداری استفاده کرده و آن را به عنوان پیوند با سایت رسمی رویداد در پایگاههای اینترنتی دستگاهها قرار دهند.
در ادامه این جلسه فراگرد رسانه ای رویداد مشهد ۲۰۱۷ از سوی محمدرضا اسماعیل زاده مدیر مجتمع فرهنگی دیجیتال امام رضا(ع) تشریح و اقدامات عملیاتی برای سرعت دادن به روند اطلاع رسانی بررسی و اعلام گردید.

محمدرضا اسماعیل زاده
۱۴ خرداد

دیدگاه کاربران