111

چگونه از قدرت شبکه های اجتماعی در کسب و کار خود استفاده کنیم

کارگاه آموزشی کسب و کار در فضای مجازی برای مخاطبان پنجمین نمایشگاه رسانه دیجیتال خراسان رضوی در غرفه مجتمع فرهنگی امام رضا(ع) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع فرهنگی امام رضا(ع)، این کارگاه را مجتمع فرهنگی دیجیتال امام رضا(ع) به منظور ارتقا دانش و توانمندی های علمی علاقمندان به کسب و کار اینترنتی برای راه اندازی کسب و کار در فضای مجازی و اینترنت برگزار کرد.
در این کارگاه محمد مهدی موحدی نژاد، به تشریح نحوه فعالیت در فضای مجازی پرداخت و فنون اصلی راه اندازی کسب و کار با استفاده از اینترنت را بیان کرد.
مدیر مجتمع دیجیتال امام رضا(ع) در مورد برگزاری این کارگاه آموزشی گفت : این همایش به منظور فرهنگ سازی و استفاده بهینه جوانان و علاقه‌مندان از بستر فناوری اطلاعات و کسب و کار فضای مجازی برگزار شده است.
محمدرضا اسماعیل زاده افزود: در این در این کارگاه جوانان آموزش می بینند که در کنار دیگر شغل ها می توانند کسب و کار الکترونیک داشته باشند و با کمترین هزینه درآمد زایی کند.
وی ادامه داد: در این کارگاه درباره مفهوم درست ایجاد کسب و کار اینترنتی، توسعه تجارت الکترونیکی و بازاریابی در فضای آنلاین و افزایش قدرت رقابت در این بازار تدریس می شود.
اسماعیل زاده خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری این کارگاه کمک برای راه اندازی و توسعه کسب و کار اینترنتی متناسب با شرایط اقتصادی و نیازهای کشور است در این دوره یاد میگیرید که روش درست ایجاد یک کسب و کار در فضای اینترنتی چیست و چگونه میشود از این فضا کسب و کار کرد.

دیدگاه کاربران