photo212989627688135105

باحضور معاون وزیر ارشاد صورت گرفت؛

رونمایی از اولین ربات خبر رسان در تلگرام

نخستین محصول مرکز رشد فرهنگی دیجیتال استان خراسان رضوی با عنوان "ربات خبررسان رایان" رونمایی شد.

با حضور معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از اولین ربات خبر رسان در شبکه های اجتماعی رونمایی شد.
به گزارش روابط عمومی مجتمع فرهنگ دیجیتال استان خراسان رضوی، در همایش مدیران مجتمع های دیجیتال کشور ، با حضور معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیر شبکه ملی فرهنگ و رییس مرکز رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از اولین محصول مرکز رشد فرهنگی دیجیتال استان خراسان رضوی رونمایی شد.
مدیر مجتمع فرهنگ دیجیتال استان خراسان رضوی در این مراسم با اشاره به ویژگیهای این ربات گفت: با توجه به فراگیر شدن استفاده از تلگرام و قابلیت های منحصر به فرد این ابزار،”ربات خبر رسان رایان” در این مجتمع طراحی و پیاده سازی شده است.
محمدرضا اسماعیل زاده ادامه داد: این ربات قابلیت انتشار اتوماتیک اطلاعات و اخبار سایت ها، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری را در تلگرام دارد.
وی با اشاره به استفاده از دانش پیاده سازی موتورهای اتوماسیون در طرحی این ربات اظهار کرد: از ویژگی های “ربات خبر رسان رایان” میتوان به قابلیت انتشار اتوماتیک اخبار در بازه های زمانی مشخص، انتشار خبر بر اساس کلمات کلیدی و مهمترین اخبار، ارسال اتوماتیک پنج خبر آخر وانشار اخبار براساس جستجوی کلمات نام برد.
شایان ذکر است در این مراسم شش محصول دیگر مجتمع های فرهنگی دیجیتال استان های کشور نیز با حضور معاون وزیر ارشاد رونمایی شد.

دیدگاه کاربران