%d8%aa%d9%82%d8%af%db%8c%d8%b1

تجلیل ازمجتمع فرهنگی دیجیتال امام رضا (ع)در اجلاس سراسری نماز


مجتمع استانی فرهنگی دیجیتال امام رضا (ع) بخاطر تولید کلیپ “رسم عاشقی” با موضوع دعوت به نماز در اجلاس سراسری نماز مورد تقدير هيات داوران قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی مجتمع استانی فرهنگ دیجیتال امام رضا(ع)، مجموعه تولیدات مجتمع فرهنگ دیجیتال استان خراسان رضوی باموضوع دعوت به نماز در قالب کلیپ های ۱۰۰ ثانیه ای موضوعی ویژه فضای مجازی با عنوان «رسم عاشقی» در بیست و هفتمین اجلاسیه سراسری نماز مورد تقدیر هیات داوران قرار گرفت.
محمدرضا اسماعیل زاده مدیر مجتمع دیجیتال امام رضا(ع) هدف از ساخت این مجموعه کلیپ های نماز در فضای مجازی،را ترویج آثار و برکات این فریضه به زبان امروزی و برای نسل جوان عنوان کرد.
وی با اشاره به اینکه دراین کلیپ دعوت به نماز با شیوه های دعوت مبتنی بر رویکردها و روانشناسی قرآنی استفاده شده است، افزود: راه های گوناگونی برای نشر معارف نماز وجود دارد از این رو مجتمع فرهنگی دیجیتال امام رضا (ع) برای تبیین مسائل نماز در فضای مجازی سعی نموده با ارائه این مجموعه کلیپ های نماز با قشرهای مختلف مردم ارتباط برقرار کند.
براین اساس ، مجموعه «رسم عاشقی» دربردارنده بیش از یکصد ویدئو با موضوع شیوه های دعوت به نماز، احادیث نماز، نماز شناسی و آموزش نماز است که در اختیار علاقه‌مندان قرارگرفته است.
دراین مجموعه ، کاملترین و عمیق ترین احادیث در باب نماز ، اسرار نمازو « نماز و خانواده »توسط اساتید برای مخاطبان روایت می شود.

دیدگاه کاربران