%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%af%db%8c%d8%af1

بازدید بازرس کل شبکه ملی فرهنگ از مجتمع استانی فرهنگی دیجیتال امام رضا(ع)

بازرس شبکه ملی فرهنگ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از مجتمع استانی فرهنگی دیجیتال امام رضا(ع) بازدید و از نزدیک در جریان فعالیتهای این مرکز قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی مجتمع دیجیتال امام رضا (ع) ، ابوالفضل عبدالله زاده بازرس شبکه ملی فرهنگ به همراه علی هاشمی، مدیرانفورماتیک اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، از بخشهای مختلف مجتمع دیجیتال امام رضا (ع) بازدید به‌عمل آوردند.
وی جهت بررسی نقاط قوت و ضعف و شناسایی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های این مجموعه دیجیتال به استان سفرکرده و در این بازدید از نزدیک در جریان  روند فعالیت این مجتمع دیجیتال قرار گرفت.

در این بازدیدمحمدرضا اسماعیل زاده مدیر مجتمع استانی فرهنگی دیجیتال امام رضا(ع) ضمن معرفی پروژه های جاری و در دست اقدام، فعالیت های صورت گرفته برای ارتقای سطح کیفی و کمی در این حوزه را تشریح کرد و گفت : این مجتمع فرهنگی دیجیتال با تامین زیر ساختهای لازم و در اختیار گذاردن ابزار تولید محتوای دیجیتال سعی در ساماندهی و هدایت فرایند تولید محتوای دیجیتال و ارائه خدمات رایانه‌ای و اینترنتی دارد.
وی اظهارکرد: مجتمع دیجیتال امام رضا (ع) در سال گذشته در تولید برنامه ها و ویدئوهای مناسب در حوزه های مختلف برای انتشار در شبکه های اجتماعی فعال بوده و فناوری پخش زنده را در شبکه های اجتماعی بومی سازی نموده است.
ابوالفضل عبدالله زاده در بازدید از بخش مختلف این مرکز ضمن آشنایی با گروه تولید و برنامه سازی تلویزیون اینترنتی گفت: تولید محتوای مناسب همراه با مفاهیم اخلاقی از اولویت‌های مراکز فرهنگ دیجیتال  کشور است.

دیدگاه کاربران